background

Güven Soft

Yararlı ve kalıcı teknoloji ürünleri üreten, benzer düşünen insanlardan oluşan yenilikçi bir kolektif

Modern çağın dinamiklerini, inovatif bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu.

Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir. Genç ve Dinamik Kadromuz ile dijital anlamda tüm ihtiyaçlarınızı karşılama amacıyla projelerinizi sürdürmekteyiz.

Hedeflerinize ve iş planınıza yönelik kreatif çözümler üreten uzman ekibimiz, dijital çağın pratik ve kaliteli hizmet anlayışını kullanıcılarla buluşturmaktadır. Güven Soft; tüm projelerinde stratejik bir hizmet anlayışı benimseyerek, inovatif Çözümler üreten başarılı bir yazılım şirketi olma başarısına ulaşmış, Müşteri memnuniyeti odaklı projeleri sayesinde kısa zamanda ivme kazanmıştır. Güven Soft; kaliteli, hızlı ve beklentilere uygun çalışma prensibi ile online dünyanın zirvedeki isimleri arasına yerleşmiştir.

Güven Soft'un geniş hizmet yelpazesinde; CRM Yazılımları, modüler ERP çözümleri, Online muhasebe yazılımları, E-ticaret sistemleri, B2B Sistemleri, Mobil uygulamalar, Kiralama yazılımları, Stok – Depo entegre sistemler ve şirketlere özel yazılımlar gibi bir çok seçenek mevcuttur. Güven Soft Paket yazılımların yetersizliğinden dolayı şirketlerin iç yapısına uygun ve özel istekleri destekleyen Yazılımlar geliştirir. Bunun dışında Güven Soft ekibi bu süreçlerin öncesi ve sonrasında gerekli olan Yazılım Danışmanlığı, Üretim Danışmanlığı, E-Ticaret Danışmanlığı, Sosyal Medya ve Reklam Danışmanlığı desteği ile sürekli müşterilerinin yanındadır. Dijital teknolojiler alanında özgün, müşteri odaklı ve etkin çalışmalar üreten Güven Soft; kullanıcılara daha efektif bir dijital dünyanın kapılarını aralamaktadır. Markanızın dijital dünyadaki konumu hakkında beklentilere uygun stratejiler geliştiren ve ilerleme sürecinizi hızlandıran Güven Soft; profesyonel hizmet dünyasında doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Modern çağın tekniklerini özverili hizmet anlayışı ile bünyesinde toplayan Güven Soft; uzun vadeli çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.